İade Koşulları

Siparisimi nasil iptal edebilirim?

Eger siparisiniz henüz kargolanmamis siparisinizi “Siparis Takip” bölümündeki iltesim formuna siparis no ve gerekli diger bilgileri dolduruarak iptal edebilirsiniz.Ödemis oldugunuz tutar tarafiniza 1-7 gün içinde iade edilecektir.

Aldigim ürünü nasil iade edebilirim?

Siparis ettiginiz ürünü teslim aldiktan sonra herhangi bir nedenden dolayi iade etmek isterseniz, teslim aldiginiz tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.Iade kosullari eksik ürün,malzeme ya da hasarli ürün olmadikça kisiye özel tasarim ürünlerinde ve el yapimi ürünlerde geçerli degildir.

Iade edeceginiz ürünün kutusu, ambalaji ve varsa standart aksesuarlari bize iade ettiginiz paketin içinde eksiksiz ve hasarsiz bir sekilde bulunmalidir ve ürün tekrar satilabilirlik halini korumalidir (tadilat görmemis, kirlenmemis, vs.). Iade islemlerinde kargo ücreti size aittir. Ürün elimize ulasmadan herhangi bir islem gerçeklestirilememektedir. Iadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasindan alacaginiz gönderi kodunuzu saklayiniz.

Gerekli olmasi halinde sizden talep edilebilir. Ürün elimize ulastiktan sonra iade/degisim isleminiz baslatilir ve 5 ile 7 is günü içerisinde tamamlanir.Tasarim ürünlerinde bu süreç daha uzun sürebilir. Eger ürün degisimi talep ettiyseniz ve ürün elimizde mevcut ise degisim isleminiz hemen baslatilir. Ürün elimizde mevcut degilse tarafiniza bilgi verilerek ücret iadesi yapilacaktir. Degisim islemleri sadece Türkiye siparislerinde geçerli olup, ayni tutarda ürün talep edebilirsiniz.

Banka / Kredi Karti ile yaptiginiz siparislerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptiginiz kartiniza yapilacaktir. Havale/EFT ile yapilan siparislerinizde ise ücret iadesi için TR ile baslayan 26 haneli IBAN numaranizi ve IBAN sahibinin adini ve soyadini iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir.

IBAN numarami nasil ögrenirim?

IBAN, banka hesabiniza ait olan ve TR ile baslayan 26 haneli numaradir. Bu numarayi hesap cüzdaninizdan, herhangi bir Atm den ya da bankanizin çagri merkezinden ögrenebilirsiniz.

Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

Eyabis.com olarak kalite kontrol testleri uygulamaktayiz. Ancak tüm ürünleri kontrol etme sansimiz bulunmadigindan üretici ya da magaza kaynakli bir sorunla karsilasmis olabilirsiniz. Bu durumda ürünü iade süresi içerisinde tarafimiza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapilarak talebinize göre iade yada stoklar dahilinde degisim islemi yapilacaktir.Eyabis magazasi disinda almis oldugunuz ürünlerde genel kapsamda Eyabis.com kosullari özelde ise diger magazalarimizin kendi iade politakalari geçerli olucaktir.

Iade süresi kaç gündür?

Siparis ettiginiz ürünü teslim aldiktan sonra herhangi bir nedenden dolayi iade etmek isterseniz, yukarida yazan gerekli kosullari sagladigniz takdirde teslim aldiginiz tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Eyabis Yazılım