Eyabis İle Harekete Geç!

 

Çünkü prensipler yaşam standartlarımızı belirler.

 

Başarının tek yolunun işimizi sevmek olduğunu biliyoruz. Hem tedarikçilerimize hem de müşterilerimize kendi görmek istediğimiz keyfili bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

 

Sizlere değer veriyoruz. En iyi müşteri deneyimini size sunabilmek için geribildirimlerinizi dikkate alıyor ve bunları uyguluyoruz.

 

Pay Tr ile yürüttüğümüz sanal pos uygulaması sayesinde ödeme ekranındaki hiçbir bilginiz(kredi kartı vs..) tarafımızca saklanmaz. 258 bit şifreli ekranlarda saklanır bu sayede bilgileriniz çalınamaz.

 

Ne Yapıyoruz?

Ev hanımı projesi ile başlayan serüvenimizde üye-pazaryeri modeli uygulayan bir internet sitesine dönüştük. Şu anda Eyabis.com ürünleri, tedarikçi ürünleri ve proje bazında ev hanımı ürünleri olmak üzere sitemizdeki ürünleri listeleyebilirsiniz.

Kuruluş Tarihimiz

Eyabis.com, “Eyabisyazilim.com” tarafından 10.06.2020 ‘de kurulmuştur.

Vizyonumuz

Daha çok proje ile daha çok kişinin hayatına dokunarak insan odaklı bir internet sitesi olmak ve de her geçen gün kalitemizi arttırarak gelişip,büyümektir.

Misyonumuz

En temel kurulma amacımız; Osmanlıca’da tunç yapımında kullanılan malzeme anlamına da gelen “Eyabis” adına yakışır bir şekilde sağlam duruşumuzla ilk günkü amacımızı kaybetmeden hep proje, sürekli proje mottolarıyla 7’den 70′ tüm bireylere, tedarikçilere ve müşterilerimize maksimum faydalı olabilmektir.

Özelliklerimiz

Eyabis.com ile ilgili aklınıza takılan tüm konularda müşteri temsilcimiz yanınızda. Siz de site içersinde gördüğünüz iletişim butonuyla ya da iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ürünler en geç 3 gün içinde kargoya verilir. Bayramlar ve özel durumlardaki kargo yoğunlukları haricinde tarafınıza toplamda 10 gün içinde ulaşmış olur.

Siz de Eyabis.com ‘a ön başvuru formunu doldurarak tedarikçimiz olabilirsiniz. Uygun komisyon oranları ile mağaza kirası ödemek zorunda değilsiniz. Sadece satış başı komisyon ödersiniz.